You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Завантаження...

Дата: 16.08.2019

Про це повідомив на своїй сторінці у Facebook перший заступник голови Державного агентства з питань електронного урядування Олексій Вискуб.

Він зауважив, що вже сьогодні проводяться зустрічі з Мін’юстом та ДФС і до кінця тижня – з ПФУ, Держгеокадастром, МВС, щоб забезпечити можливість українцям отримувати через Е-кабінет доступ до своїх даних в базових реєстрах – майно, бізнес, земля, транспорт, податки, РАГС тощо.

“До речі, часто бачу в коментарях, що обмін між реєстрами призведе до неконтрольованого доступу невідомо кого до персональних даних. На жаль, це було раніше і ще є зараз. Але, в системі Трембіта, яка запроваджує єдині підходи та правила до е-взаємодії, реалізовано ключовий принцип ЄС – громадянин має право знати хто і на якій підставі запитував інформацію з реєстру про нього (крім винятків). Цю інформацію згодом, ми також плануємо реалізувати в Е-кабінеті громадянина”, – зазначив О. Вискуб.

Нагадаємо, що Указ містить такі важливі завдання як розвиток е-послуг (портал, е-кабінет, мобдодаток, е-оплата, пріоритетні е-послуги), е-ідентифікації (демографічний реєстр, верифікація даних про громадян, єдиний ідентифікатор) та аудит державних реєстрів. І сьогодні офіційно дано старт виконанню.

ДЖЕРЕЛО