You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Завантаження...

Дата: 15.08.2019

Протягом січня-червня 2019 року, за результатами аналітично-моніторингових досліджень органів Пенсійного фонду України органам ДФСУ надано інформацію щодо:

  • 50,3 тис. страхувальників (по 152,9 тис. застрахованих особах), що порушують законодавчі вимоги щодо здійснення доплати до мінімального страхового внеску та/або у яких наявне повідомлення про прийняття на роботу та відсутня заробітна плата у звітності по єдиному внеску.
  • Органами ДФСУ у 2019 році узгоджено суми донарахованого єдиного соціального внеску  на загальнообов’язкове державне соціальне страхування по застрахованих особах на 21,0 млн грн.

Органам Державної служби України з питань праці направлена інформація щодо:

  • 113,1 тис. страхувальників (по 1248,1 тис. застрахованих осіб), які мають ознаки можливих порушень законодавства про працю для вжиття відповідних заходів реагування.
  • Органами Державної служби України з питань праці України виявлені у 2019 році порушення законодавства у 2,3 тис. страхувальників по 64,3 тис. особах.

Крім того, органами Пенсійного фонду України у січні-червні 2019 року по 127,3 тис. суб’єктах, які виплачують заробітну плату менше мінімальної, направлено повідомлення до місцевих органів виконавчої влади, до соціальних партнерів по 33,1 тис. суб’єктах.

Проведено 638 спільних нарад соціальних партнерів та органів Пенсійного фонду України, де заслухано керівників та власників підприємств, які виплачують заробітну плату в розмірі менше мінімального.

16,8 тис. суб’єктів господарювання заслухано на комісіях з питань легалізації заробітної плати та зайнятості населення.

***

ДЖЕРЕЛО