You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Завантаження...

Дата: 17.07.2019

16 липня 2019 р., відбулося проведення безкоштовного навчально-практичного семінару «Податкові перевірки – 2019». Захід був  присвячений актуальним питанням взаємодії бізнесу з податковими органами.

За словами адвоката ГО  “Юридичної клініки для малого та середнього бізнесу” Ірини Марчук всі питання, що пов’язані з підготовкою та проведенням податкових перевірок завжди будуть актуальними,  оскільки, згідно даних ДФС України в судах різних інстанцій станом на початок 2018р. перебувають позови платників податків про визнання недійсними/нечинними податкових повідомлень рішень на загальну суму 192,9 млдр. грн. З кожним роком вказана цифра тільки зростає, відповідно, представникам бізнесу треба вміти та знати яким чином захищати свої права та інтереси.

“Наша громадська організація просто не встигає відповідати на запитання представників бізнесу, на яких чиниться тиск з боку податкових органів. Саме тому було прийнято рішення провести даний семінар. Ми поставили собі завдання роз’яснити права та обов’язки платників податків, навчити їх звертати увагу на ті помилки, які часто допускаються податковими органами як до, так і під час проведення перевірок, а також навчити їх як правильно оскаржувати рішення контролюючих органів в  адміністративному та судовому порядку рішення” – зазначила Ірина Марчук.

Більш детально про судову практику щодо податкових перевірок розповів адвокат з податкових та корпоративних спорів  – Віктор Єрьоменко. В рамках заходу він розкрив питання з підготовки до перевірок, допуску посадових осіб контролюючого органу до проведення податкової перевірки, адміністративний арешт майна та кошті а також – оскарження результатів податкової перевірки.

 

Графік безкоштовних перевірок можна перевірити на сайті: https://lawmsb.com.ua